��

 

����

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.Joel225.org

Ukrainian@Joel225.org

 

 

Наша ціль (МІСІЯ):

Ми, як християнська громада, активно задіяні в утвердженні чоловіків і жінок по всьому світі, які переживають потяг до власної статі, забезпечуючи постійну молитовну підтримку, що сприяє зціленню відносин, сексуальній тверезості, та духовному зростанню.

 

Наше бачення:

Наше бачення � бути справжньою християнською громадою, яка вітає чоловіків та жінок усіх народів та віросповідань, які поділяють спільну мету зростання у вірі, надії та любові. Ми знаємо з досвіду і проголошуємо без сумнівів, що першим кроком до справжнього щастя та радості у цьому житті і в наступному � це повністю віддатисвоє життя Богу.

 

Ми постійно зміцнюємо один одного і допомагаємо: зцілитися від ран в емоціях та стосунках, зрозуміти на досвіді як віддавати і приймати справжню Любов, жити як ніколи позитивно зі справжньою радістю в гармонії з нашою вірою. Ця організація народжена з нашого власного досвіду з беззаперечною істиною про те, що зцілення емоцій та відносин можливеі, що всі ми створені для святості і непорочності згідно нашого покликання.

Зустрічі Йоіл 2:25 проводяться в м. Даласі (штат Техас) і віртуально в малих групках та відео конференціях з учасниками більш як 65-ти країн.

 

Групи Йоіл 2:25 зустрічаються очно та через Інтернет, щоб підтримувати та кидати виклик один одному продовжувати зростання у чотирьох ключових сферах:

Здати наші життя і свою волю Богу.

Жодна людина не має ідеальних вирішень, щоб усе було легкоі просто. Існує три важливих питання, на які ми всі маємо відповісти, і вони стосуються не тільки потягу до власної статі, але інших сфер життя:

1.       Чи вірю я, що Бог має детальний план і ціль для мого життя?

2.       Чи я відкритий слухати, що � то? Навіть якщо це не те чого я хочу.

3.       Чи бажаю я підкорити свою власну волю, особистість, і плани, щоб прийняти Його волю для мене?

Свідомо, чи ні, ми відповідаємо на ці питання кожнісінького дня. Це дуже складні питання. Якщо ви вважаєте їх легкими � перечитайте їх ще раз.

Якщо ви б хотіли відповісти ��так�� на всі три питання (навіть якщо в один день), будь ласка помоліться прямо зараз із нами:

Ісусе,

Я підкоряюсь Тобі сьогодні всім своїм серцем і душею. Будь ласка увійди в моє серце глибше. Я кажу ��так�� Тобі сьогодні. Я відкриваю всі потаємні місця мого серця Тобі і кажу: ��Увійди��. Ісус, Ти Господь всього мого життя. Я вірю в Тебе і приймаю Тебе як свого Господа і Спасителя. Я нічого не приховую.

Святий Дух, приведи мене до ближчого спілкування з особистістю Ісуса Христа. Я підкоряю все Тобі: мою волю, мої плани на майбутнє,мої відносини, мою роботу, успіх та невдачу. І вивільняю це все і відпускаю, тому що вірю, що Ти маєш плани для мене � плани, щоб зробити мене процвітаючим, а не нашкодити мені, плани, щоб дати мені надію і майбутнє.

Я підкоряю Тобі своє розуміння того як ��має�� бути, мій вибір, і мою волю. Я підкоряю Тобі обіцянки, які я виконав, і які не виконав. Я здаю Тобі свої слабкості та сильні сторони. Я здаю Тобі свої емоції, мої страхи, мої побоювання, мою сексуальність. Особливо здаю_______________(тут згадайте про інші сфери підкорення по мірі того, як Дух Святий об�явить вам). Господь, я здаю все моє життя Тобі, минуле, теперішнє, і майбутнє. У хворобі і в здоров�ї, у житті й у смерті я належу Тобі.

Амінь

 

І надолужу Я вам за ті роки, що пожерла була сарана, коник і черва та гусінь, Моє військо велике, що Я посилав проти вас.

Для багатьох із нас, наступне співпадає з нашим вибором підкоритися:

         Прийняття себе, самооцінка, позитивна особистість � включаючи звільнення від сорому і позитивне сприйняття свого тіла.

         Сексуальна тверезість, утримання від гомосексуальних контактів (включаючи порнографію та фантазії)

         Пошуки і встановленнямережі підтримки

Здорові вірування � здача нашої прихильності шкідливим віруванням, думок, приречених на невдачу, протистояння реальності.

         Прощення � включаючи прощення себе і підкорення наших образ

 

 

��������

ВИПОВНЕННЯ ПОТРЕБ

Забезпечення підтримки опрацювання Основних емоцій здоровим і впевненим чином, що веде до поступового зцілення. Це включає (водночас сміливо зустрічаючи страх)опрацювання гніву, оплакування і вивільнення минулого та переживання і передавання радості.

         Проживання нашихвідчуттів � здорового смутку, здорового гніву, вивільнення прихованого болю. Це все спочатку може вимагати опрацювання та позбуття або хоча б виявлення почуття сорому та інших протилежних емоцій

         Бути справжнім собою і жити так (на відміну від фальшивого себе) � бути реальним. Представляти себе справжнього ((автентичного)) іншим. Прориватись крізь підробні (фальшиві) емоції і захисні механізми.

         Зцілення відносин з представниками своєї статі.

         Опрацювання потягу до своєї статі � пошуки справжніх основних потреб, які можна і необхідно задовольняти здоровими, чистими і платонічними відносинами з межами, які поважають нас та інших як цілісних чоловіків.

         Зцілення відносин з представниками протилежної статі

         Отримання та віддавання ствердження та прийняття

 

СПРАВЖНІСТЬ ((Автентичність))

Повторна участь у гендерному світі з впевненістю та сміливістю.

 

         Розвиток наших власних мереж підтримки за межами групи в наших церквах, робочих місцях і громадах.

         Здорова прихильність, межі та справжній ((автентичний)) зв'язок

         Відношення до інших чоловіків та жінок на сильній чоловічій основі.

         Здорові межі, здорова безпечна прихильність. Пізнання на досвіді та отримання задоволення від відмінностей.

 

ЧОЛОВІЧНІСТЬ

Розвиток свого покликання і життєвої місії. Ведення себе та інших, зростання.

Внутрішнє відчуття чоловічності � включає очоловічнення своїх дій, особиста сила, напористість, впевненість, межі, фізичні навантаження, доросле життя.

Наповнені значенням зв�язки з чоловіками. Це включає: групи, дружба ровесників, наставницькі відносини. Здорові межі, здорова безпечна прихильність.

Дослідження та життя для вищої життєвої цілі Христа.

 

Ці чотири сфери зростання мають абревіатуру M.A.N.S.

(чоловічий в перекладі (дод. пер.))

Це справді ЧОЛОВІЧА подорож

 

 

Цей M.A.N.S. поділ, та абревіатура є вибірка програми, розробленої психотерапевтом Девідом Метісоном, СМНС Центру Статевої Цілісності. Правила M.A.N.S. також невід�ємні в програмі �Journey Into Manhood� (Подорож у чоловічність), яка створена спільно Девідом Метісоном таРічом Уайлером для People Can Change (Люди можуть змінитися)

Використовується за дозволом.